File Metadata Cleaner (1.0.1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Author
az: Müəllif

en: Subject
az: Mövzu

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Field
az: Sahə

en: Keywords
az: Açar söz

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin
