File Metadata Cleaner (1.0.1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Author
bn: লেখক

en: Subject
bn: বিষয়

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Keywords
bn: কী-ওয়ার্ড

en: Configure
bn: কনফিগার
