File Metadata Cleaner (1.0.1) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Operations
bs: Operacije

en: Value
bs: Vrijednost

en: Author
bs: Autor

en: Subject
bs: Naslov

en: Settings
bs: Postavke

en: Field
bs: Polje

en: Label
bs: Oznaka

en: Keywords
bs: Ključne riječi

en: Configure
bs: Podešavanje
