File Metadata Cleaner (1.0.1) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Operations
ca: Operacions

en: Value
ca: Valor

en: Author
ca: Autor

en: Subject
ca: Assumpte

en: unknown
ca: desconegut

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Field
ca: Camp

en: Label
ca: Etiqueta

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: Configure
ca: Configura

en: Producer
ca: Productor

en: Creator
ca: Creador

en: Plugin ID
ca: ID del connector
