File Metadata Cleaner (1.0.1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Value
cy: Gwerth

en: Author
cy: Awdur

en: Subject
cy: Testun

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Field
cy: Maes

en: Keywords
cy: Geiriau allweddol

en: Configure
cy: Ffurfweddu
