File Metadata Cleaner (1.0.1) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Title
de: Titel

en: Operations
de: Aktionen

en: Value
de: Wert

en: Author
de: Autor

en: Subject
de: Betreff

en: unknown
de: unbekannt

en: Settings
de: Einstellungen

en: Field
de: Feld

en: Label
de: Beschriftung

en: Keywords
de: Schlüsselwörter

en: Configure
de: Konfigurieren

en: Orientation
de: Ausrichtung

en: Producer
de: Produzent

en: Creator
de: Urheber

en: Plugin ID
de: Plugin-ID

en: File metadata
de: Dateimetadaten
