File Metadata Cleaner (1.0.1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་
