File Metadata Cleaner (1.0.1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Value
el: Αξία

en: Author
el: Συντάκτης

en: Subject
el: Θέμα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Field
el: Πεδίο

en: Label
el: Ετικέτα

en: Keywords
el: Λέξεις κλειδιά

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Creator
el: Δημιουργός
