File Metadata Cleaner (1.0.1) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Operations
eo: Operacioj

en: Value
eo: Valoro

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Subject
eo: Temo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Field
eo: Kampo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Keywords
eo: Ĉefvortoj

en: Configure
eo: Agordu
