File Metadata Cleaner (1.0.1) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Title
es: Título

en: Operations
es: Operaciones

en: Value
es: Valor

en: Author
es: Autor

en: Subject
es: Asunto

en: unknown
es: sin identificar

en: Settings
es: Configuración

en: Field
es: Campo

en: Label
es: Etiqueta

en: Keywords
es: Palabras clave

en: Configure
es: Configurar

en: Orientation
es: Orientación

en: Producer
es: Productor

en: Creator
es: Creador

en: Plugin ID
es: ID de extensión
