File Metadata Cleaner (1.0.1) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Operations
et: Toimingud

en: Value
et: Väärtus

en: Author
et: Autor

en: Subject
et: Teema

en: unknown
et: tundmatu

en: Settings
et: Seaded

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: Configure
et: Seadistus

en: Creator
et: Looja

en: Plugin ID
et: Plugina ID
