File Metadata Cleaner (1.0.1) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Value
eu: Balioa

en: Author
eu: Egilea

en: Subject
eu: Gaia

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Field
eu: Eremua

en: Label
eu: Etiketa

en: Keywords
eu: Hitz-gakoak

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Creator
eu: Sortzailea
