File Metadata Cleaner (1.0.1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Value
fi: Arvo

en: Author
fi: Tekijä

en: Subject
fi: Aihe

en: unknown
fi: tuntematon

en: Settings
fi: Asetukset

en: Field
fi: Kenttä

en: Label
fi: Tunnus

en: Keywords
fi: Avainsanat

en: Configure
fi: Määrittele

en: Creator
fi: Luoja
