File Metadata Cleaner (1.0.1) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Value
fil: Halaga

en: Author
fil: May akda

en: Subject
fil: Paksa

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Configure
fil: Ayusin
