File Metadata Cleaner (1.0.1) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Operations
fr: Actions

en: Value
fr: Valeur

en: Author
fr: Auteur

en: Subject
fr: Objet

en: unknown
fr: inconnu

en: Settings
fr: Paramètres

en: Field
fr: Champ

en: Label
fr: Libellé

en: Keywords
fr: Mots-clés

en: Configure
fr: Configurer

en: Producer
fr: Producteur

en: Creator
fr: Créateur

en: Plugin ID
fr: Identifiant (ID) du plugin
