File Metadata Cleaner (1.0.1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Title
gl: Título

en: Operations
gl: Operacións

en: Value
gl: Valor

en: Author
gl: Autor/a

en: Subject
gl: Asunto

en: Settings
gl: Axustes

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: Configure
gl: Configurar

en: Creator
gl: Creador
