File Metadata Cleaner (1.0.1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Author
gu: લેખક

en: Subject
gu: વિષય

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Configure
gu: ગોઠવણી
