File Metadata Cleaner (1.0.1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Value
he: ערך

en: Author
he: מחבר/ת

en: Subject
he: נושא

en: unknown
he: אחר

en: Settings
he: הגדרות

en: Field
he: שדה

en: Label
he: תווית

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: Configure
he: הגדרות
