File Metadata Cleaner (1.0.1) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Value
hi: मान

en: Author
hi: लेखक

en: Subject
hi: विषय

en: unknown
hi: अज्ञात

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Field
hi: क्षेत्र

en: Label
hi: लेबल

en: Keywords
hi: संकेतशब्द

en: Configure
hi: विन्यास करें
