File Metadata Cleaner (1.0.1) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Operations
hu: Műveletek

en: Value
hu: Érték

en: Author
hu: Szerző

en: Subject
hu: Tárgy

en: unknown
hu: ismeretlen

en: Settings
hu: Beállítások

en: Field
hu: Mező

en: Label
hu: Címke

en: Keywords
hu: Kulcsszavak

en: Configure
hu: Beállít

en: Orientation
hu: Tájolás

en: Creator
hu: Létrehozta

en: Plugin ID
hu: A bővítmény azonosítója
