File Metadata Cleaner (1.0.1) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: Configure
hy: կարգավորել
