File Metadata Cleaner (1.0.1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Title
id: Judul

en: Operations
id: Operasi

en: Value
id: Nilai

en: Author
id: Penulis

en: Subject
id: Judul

en: Settings
id: Pengaturan

en: Field
id: Bidang

en: Keywords
id: Kata kunci

en: Configure
id: Konfigurasi

en: Plugin ID
id: ID Plugin
