File Metadata Cleaner (1.0.1) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Title
is: Titill

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Value
is: Gildi

en: Author
is: Höfundur

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: unknown
is: óþekkt

en: Settings
is: Stillingar

en: Field
is: Svæði

en: Label
is: Merking

en: Keywords
is: Lykilorð

en: Configure
is: Stilla

en: Creator
is: Stofnandi
