File Metadata Cleaner (1.0.1) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Operations
it: Operazioni

en: Value
it: Valore

en: Author
it: Autore

en: Subject
it: Oggetto

en: unknown
it: sconosciuto

en: Settings
it: Impostazioni

en: Field
it: Campo

en: Label
it: Etichetta

en: Keywords
it: Parole chiave

en: Configure
it: Configura

en: Creator
it: Utente

en: Plugin ID
it: ID del plugin
