File Metadata Cleaner (1.0.1) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Operations
ja: 操作

en: Value
ja: 値

en: Author
ja: 投稿者

en: Subject
ja: 件名

en: Settings
ja: 設定

en: Field
ja: フィールド

en: Label
ja: ラベル

en: Keywords
ja: キーワード

en: Configure
ja: 設定

en: Creator
ja: 作者

en: Plugin ID
ja: プラグインID

en: File metadata
ja: ファイルメタデータ
