File Metadata Cleaner (1.0.1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Operations
jv: Operasi

en: Value
jv: Biji

en: Author
jv: Penulis

en: Subject
jv: Subyek

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Keywords
jv: Tembung kunci

en: Configure
jv: Konfigurasi
