File Metadata Cleaner (1.0.1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Author
ka: ავტორი

en: Subject
ka: სათაური

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Field
ka: ველი

en: Label
ka: სათაური

en: Configure
ka: კონფიგურირება
