File Metadata Cleaner (1.0.1) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Value
kk: Мән

en: Author
kk: Автор

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Field
kk: Өріс

en: Label
kk: Атауы

en: Keywords
kk: Кілтсөздер

en: Configure
kk: Баптау
