File Metadata Cleaner (1.0.1) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Keywords
kn: ಮುಖ್ಯಶಬ್ಧಗಳು

en: Configure
kn: ಸ್ವರೂಪಿಸು

en: Orientation
kn: ಸ್ಥಾನ

en: Creator
kn: ನಿರ್ಮಾತೃ
