File Metadata Cleaner (1.0.1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Value
ku: نرخ

en: Author
ku: نووسەر

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Field
ku: خانە

en: Label
ku: پێناس

en: Configure
ku: شێوەپێدان
