File Metadata Cleaner (1.0.1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Author
lt: Autorius

en: Subject
lt: Tema

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Plugin ID
lt: Įskiepio ID
