File Metadata Cleaner (1.0.1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Operations
lv: Darbības

en: Value
lv: Vērtība

en: Author
lv: Autors

en: Subject
lv: Temats

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: Configure
lv: Konfigurēt
