File Metadata Cleaner (1.0.1) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: Subject
ml: വിഷയം

en: unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Configure
ml: സജ്ജമാക്കല്‍
