File Metadata Cleaner (1.0.1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Operations
mr: कृती

en: Value
mr: किंमत

en: Author
mr: लेखक

en: unknown
mr: अज्ञात

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी
