File Metadata Cleaner (1.0.1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Keywords
my: သော့ချက်စာလုံးများ
