File Metadata Cleaner (1.0.1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Value
ne: मान

en: Author
ne: लेखक

en: Subject
ne: विषय

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्
