File Metadata Cleaner (1.0.1) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Value
nl: Waarde

en: Author
nl: Auteur

en: Subject
nl: Onderwerp

en: unknown
nl: onbekend

en: Settings
nl: Instellingen

en: Field
nl: Veld

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: Configure
nl: Instellen

en: Orientation
nl: Oriëntatie

en: Producer
nl: Producent

en: Creator
nl: Maker

en: Plugin ID
nl: Plug-in ID
