File Metadata Cleaner (1.0.1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Author
nn: Forfattar

en: Subject
nn: Emne

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Field
nn: Felt

en: Label
nn: Etikett

en: Keywords
nn: Nøkkelord

en: Configure
nn: Konfigurer
