File Metadata Cleaner (1.0.1) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Operations
oc: Accions

en: Value
oc: Valor

en: Author
oc: Autor

en: Subject
oc: Objècte

en: unknown
oc: desconegut

en: Settings
oc: Paramètres

en: Field
oc: Camp

en: Label
oc: Etiqueta

en: Keywords
oc: Mots claus

en: Configure
oc: Configurar
