File Metadata Cleaner (1.0.1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Author
os: Автор

en: Subject
os: Темæ

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Field
os: Быдыр

en: Label
os: Нысан
