File Metadata Cleaner (1.0.1) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Operations
pl: Operacje

en: Value
pl: Wartość

en: Author
pl: Autor

en: Subject
pl: Tytuł

en: unknown
pl: nieznane

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Field
pl: Pole

en: Label
pl: Etykieta

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Orientation
pl: Orientacja

en: Producer
pl: Producent

en: Creator
pl: Twórca

en: Plugin ID
pl: ID wtyczki
