File Metadata Cleaner (1.0.1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Value
ps: بيه

en: Author
ps: ليكوال

en: Subject
ps: موضوع

en: Settings
ps: امستنې

en: Keywords
ps: آرويىونې

en: Configure
ps: سازول
