File Metadata Cleaner (1.0.1) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Title
pt: Título

en: Operations
pt: Operações

en: Value
pt: Valor

en: Author
pt: Autor

en: Subject
pt: Assunto

en: unknown
pt: desconhecido

en: Settings
pt: Configurações

en: Field
pt: Campo

en: Label
pt: Rótulo

en: Keywords
pt: Palavras-chave

en: Configure
pt: Configurar

en: Orientation
pt: Orientação

en: Creator
pt: Criador

en: Plugin ID
pt: ID do Plug-in
