File Metadata Cleaner (1.0.1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Value
ro: Valoare

en: Author
ro: Autor

en: Subject
ro: Subiect

en: unknown
ro: necunoscut

en: Settings
ro: Setări

en: Field
ro: Câmp

en: Label
ro: Etichetă

en: Keywords
ro: Cuvinte cheie

en: Configure
ro: Configurează

en: Plugin ID
ro: ID-ul plugin-ului
