File Metadata Cleaner (1.0.1) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Operations
ru: Операции

en: Value
ru: Значение

en: Author
ru: Автор

en: Subject
ru: Тема

en: unknown
ru: неизвестный

en: Settings
ru: Настройки

en: Field
ru: Поле

en: Label
ru: Метка

en: Keywords
ru: Ключевые слова

en: Configure
ru: Настроить

en: Orientation
ru: Ориентация

en: Creator
ru: Автор

en: Plugin ID
ru: ID плагина
