File Metadata Cleaner (1.0.1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Value
si: අගය

en: Subject
si: කාරණය

en: Label
si: ලේබලය
