File Metadata Cleaner (1.0.1) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Operations
sl: Operacije

en: Value
sl: Vrednost

en: Author
sl: Avtor

en: Subject
sl: Zadeva

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Field
sl: Polje

en: Label
sl: Oznaka

en: Keywords
sl: Ključne besede

en: Configure
sl: Nastavi
