File Metadata Cleaner (1.0.1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Operations
sq: Operacionet

en: Value
sq: Vlera

en: Author
sq: Autori

en: Subject
sq: Subjekti

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Keywords
sq: Fjalë kyçe

en: Configure
sq: Konfigurimi
