File Metadata Cleaner (1.0.1) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Subject
ta: பொருள்

en: unknown
ta: தெரியாதது

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Field
ta: புலம்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Keywords
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Configure
ta: முறைப்படுத்து
