File Metadata Cleaner (1.0.1) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Value
te: విలువ

en: Author
te: రచయిత

en: Subject
te: విషయం

en: unknown
te: తెలియని

en: Settings
te: అమరికలు

en: Field
te: ఖాళీ

en: Label
te: లేబుల్

en: Keywords
te: కీపదాలు

en: Configure
te: స్వరూపించు
